• +38(067)469-61-01
  • ‎+38(067)549-53-89
  • excavator.org.ua@gmail.com

Оренда спецтехніки компанії Еверест БМ

механизированый демонтаж
Демонтаж будівель та споруд

Одним з головних напрямків нашої компанії, є демонтаж будівель. Наша компанія на професійному рівні виконує знесення будь-яких видів будівель. Ми маємо всю необхідну технічну базу, для виконання даних робіт, без залучення сторонніх організацій

Slider

«Еверест БМ» – це відома компанія на ринку, яка професійно надає послугу оренда спецтехніки . У нашому парку спецтехніка з різними характеристиками і наборами навісного обладнання, бульдозери, фронтальні навантажувачі, самоскиди, автокрани і багато іншого. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант техніки під Ваші задачі, а також допоможуть визначити оптимальний термін оренди.

Оренда спецтехніки в нашій компанії – це обслужених спецтехніка відомих брендів: CASE, New Holland, Hyundai, Volvo, JCB. У наших машин, є всі види навісного обладнання, з нашим досвідченим екіпажем, це дасть можливість швидко і якісно виконати будь-яке завдання. Ми даємо всі гарантії виконання робіт будь-якої складності. У разі поломки, швидка заміна машини на протязі доби.

Оренда будівельної спецтехніки - це вигідно

Напевно кожен, будь-то представник малого, середнього бізнесу або приватна особа, набуваючи будь-який вид техніки, стикаються з тим, що її потрібно поставити на баланс. Через непостійну зайнятість, доводиться орендувати майданчик для стоянки, утримувати персонал. Ми постійно оцінюємо ринкову вартість оренди будівельної техніки. Це дозволяє нам зробити послугу – оренда спецтехніки київ, доступною всім. Також ви можете скористатися послугою оренда спецтехніки з екіпажем. Наші послуги спецтехніки охоплюють всі галузі будівництва.

спецтехника в аренду

Чому ми

Компанія «Еверест БМ» володіє всією необхідною спецтехнікою і технічними засобами, а наші фахівці володіють широким спектром профільних умінь і навичок.

  • Професійний менеджмент
  • Індивідуальний підхід
  • Досвідчені машиністи
  • Система знижок
  • Обслужена техніка