Зміцнення берега по всій Україні
Природнє зміцнення вимагає щоб рослинність берега не віддалялася, так як коріння утримують структуру берега і об’єднують всі дрібні грунту, які легко змиваються. Тому, якщо на береговій лінії мало рослинності, то найкращим варіантом буде провести аналіз і профілактику міцності берега, що в майбутньому стане великою економією коштів і запобіжить ерозію берега в цілому.
Замовити
Чому варто вибрати нас?
Пунктуальність
Роботи виконуються в терміни
Надійність
Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин
Професіоналізм
З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання
Оптимальні ціни
Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг

Будівельна компанія Еверест БМ здійснює укріплення берега в Києві і по всій Україні. Ми використовуємо такі такі методи берегоукріплення в залежності від умов:

  • Укріплення берега шпунтом ПВХ
  • Укріплення берега габіонами
  • Укріплення берега шпунтом Ларсена
  • Укріплення берега ПВХ шпунтом
  • Берегоукріплення гидрофобным бетоном
  • Укріплення берегів природним камнем

Під впливом атмосфери берегова лінія водойми має властивість до руйнування. Ерозія грунтів є одним з найпоширеніших явищ руйнування берега. Захистом від руйнування берегової смуги є берегоукрепленіе. Наша компанія виробляє кілька видів робіт з укріплення берегової лінії як з природних так і з штучних матеріалів.

 

ЗМІЦНЕННЯ БЕРЕГА ШПУНТОМ ПВХ, ЛАРСЕНА

Берегоукріплювальні конструкції з шпунтов може монтуватися як ПВХ шпунтом, так і шпунтом Ларсена. Такий метод берегоукріплення є найефективнішим коли берега мають крутий кут залягання. Шпунт монтується «паз в паз» утворюючи суцільну стінку з одиночних елєментів. Занурення шпунта відбувається за допомогою спеціальної спецтехніки – вібропогружателя.

Перевагою берегоукріплення методом шпунтування є можливість повторного використання матеріалів. При проектуванні берегоукріплювальних конструкції з шпунта слід враховувати навантаження на грунти, атмосферні коливання, регіон і інші фактори.

ЗМІЦНЕННЯ БЕРЕГА ГАБІОНАМИ

Зміцнення берега габіонами є монтаж оцинкованих коробів з плетеного дроту, які з’єднаються між собою і заповнюються природним каменем. При закріпленні габіонів використовують спеціальні анкера які занурюють в грунт, що дозволяє убезпечити конструкцію від сповзання.

Після монтажу габіонної конструкції контур лінії берега зберігається протягом двох-трьох лет.Обично габіонні стінки вимагають мінімальної кількості підготовки підстави. Крім того, оскільки габіони забезпечують природний дренаж, то часто немає необхідності робити штучні дренажі.

Габіони також дозволяють і заохочують створення рослинності, і, використовуючи правильний тип наповнюють матеріалів, структури можуть безперешкодно зливатися з навколишнім їх середовищем.

Еверест БМ може запропонувати своїм клієнтам найбільш підходящий варіант, особливо в тих випадках, коли габіонні стінки використовуються в поєднанні з геосинтетичними тканинами.

Формуючи гнучку монолітну структуру, габіони можуть підтримувати повну структурну ефективність навіть на землі. Зроблені з високоміцної дротяної сітки, габіонні стінки витримують великі навантаження. У місцях, де сталева сітка вимагає захисту, ми можемо надати секції, які були зібрані з використанням гарячого оцинкованого сталевого дроту підвищеної міцності.

ЗМІЦНЕННЯ БЕРЕГА БЕТОНОМ

Зміцнення берега бетоном трудомісткий і дорогий процес. Марка бетону повинна відповідати вимогам гидрофобности. Застосування такого методу ефективно при спорудженні гідротехнічних споруд, таких як дамби, насосні станції, ГЕС та ін. Монтаж бетонних конструкцій для зміцнення здійснюється з берега спецтехнікою. Таке берегоукріплення ефективно виконувати на рухомих грунтах.

Бетонні паль, використовується в найрізноманітніших галузях цивільного будівництва, в тому числі для стабілізації набережній, будівництва підвальних стін, підземних переходів або підходів до тунелю, в наземних резервуарах і інших похованих структурах. Найбільш підходяща система залежить від ряду факторів, включаючи умови ґрунту та ґрунтових вод, збережену висоту, допустимі відхилення і обприскування, бажану геометрію стін і термін служби.

УКРІПЛЕННЯ БЕРЕГІВ КАМЕНЕМ

Зміцнення пологої берегової лінії великої протяжності виконують методом відсипання природним каменем. Розрахунок розміру призми залежить від кута нахилу і не перевищує двадцять градусів. Підготовка поверхні берега є ключовою роботою. Для того щоб не відбулося змішування кам’яної маси з грунтом слід забезпечити основу призми берега.

Захисним шаром між насипом каменю і грунтом може служити георешетка, геотекстиль і інші матеріали. Монтаж проводиться поетапно з використанням різних фракцій каменю. Камені доставляються автомобілями або баржами. Товщина шару берегоукріплення природним каменем визначається після розрахунків властивостей ґрунтів, природного походження водойми, кліматичних умов регіону.