ВІБРОЗАНУРЕННЯ ШПУНТА ЛАРСЕНА

ВІБРОЗАНУРЕННЯ ШПУНТА ЛАРСЕНА
Ціна шпунтового огорожі буде залежати від геологічних умов і глибини занурення. Для більш точної вартості зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.
Замовити
Чому варто вибрати нас?
Пунктуальність
Роботи виконуються в терміни
Надійність
Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин
Професіоналізм
З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання
Оптимальні ціни
Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг

Забивання або занурення шпунта Ларссен – ідеальне рішення для будівництва гідротехнічних споруд, підземних робіт на нестабільних грунтах і високого рівня ґрунтових вод, а також для будівництва підпірних стін при будівництві доріг, шпунтування котловану. Загалом, стандартна глибина заготовки шпунтових вантажів становить до 12 метрів. Якщо необхідно збільшити глибину, до виробу приварюється додаткова секція.

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ЗАНУРЕННЯ ШПУНТОВИХ ПАЛЬ

Між шпунтами ставиться загородження з дощок, яке повністю блокує осипання ґрунту служить як зміцнення укосів, але мінус такого огородження в тому, що воно не захищає від проникнення вологи. Попросту, шпунтове огорожу являє собою підпірну стіну, яка запобігає обвалення укосів, наприклад котловану. Виконуючи пристрій шпунтового огорожі котловану, шпунт може послужити балка, труба або будь-який інший металопрокат.