РОЗРОБКА КОТЛОВАНІВ ВІД КОМПАНІЇ ЕВЕРЕСТ БМ

МИ НАДАЄМО ПОСЛУГИ З КОПАННЯ КОТЛОВАНІВ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Розробка котлованів є початковим етапом практично будь-якого будівництва. Полягає в виїмки грунту для влаштування фундаменту. Якісна розробка котловану під фундамент забезпечить надійність споруджуваного будови, захистить його від усадки або морозного спучування грунту.
Замовити
Чому варто вибрати нас?
Пунктуальність
Роботи виконуються в терміни
Надійність
Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин
Професіоналізм
З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання
Оптимальні ціни
Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг

Перед початком риття котловану проводяться необхідні геодезичні роботи:

  • Визначення наявності і розташування грунтових вод
  • Дослідження характеру грунту, його хімічного складу і геологічного походження.

На підставі даних досліджень складається план робіт з виїмки грунту. Залежно від місця, де буде проводитися розробка котлованів ціна на проведення робіт може значно відрізнятися.

Якісне риття котлованів являє собою складний процес, який складається з декількох послідовних етапів.

ПІДГОТОВКА ДО РИТТЯ КОТЛОВАНУ

Всі обчислення, що стосуються розташування і глибини котловану, а також кількості грунту, який необхідно перемістити, відбуваються на папері. При цьому враховуються властивості грунту і характеристики майбутньої споруди. Помилки, допущені на даному етапі, будуть позначатися на всіх етапах будівництва та на міцності споруди, що зводиться. Тому для проведення розрахунків краще підключити фахівців, які мають досвід проведення даних робіт.

ПІДГОТОВКА ДІЛЯНКИ

Майданчик, відведена під котлован, очищається від різних перешкод природного або техногенного характеру. Це дерева, кущі, занедбані будівлі та інші перешкоди. Часто при цьому доводиться переносити наземні комунікації. Для проведення даних робіт потрібно залучення спецтехніки та робочої сили, що необхідно враховувати при складанні кошторису риття котловану.

На цьому ж етапі визначається місце вивезення будівельного та іншого сміття і грунту. Оптимально, якщо це буде полігон, розташований поблизу. Це дозволить мінімізувати витрати на важку техніку для транспортування.

РИТТЯ КОТЛОВАНУ

Масове розташування підземних комунікацій є типовою проблемою, з якою стикається розробка котловану Київ тут не є винятком. Потрібно визначити точні місця залягання труб і електричних кабелів, зрозуміти їх технічні особливості. Після цього слід відключити або знеструмити комунікації, перенести їх на нове місце і знову підключити. Тут не обійтися без узгодження з контролюючими органами.

На початку робіт дерен усувається, а грунт розпушується. В процесі риття, для стійкості котловану влаштовуються уступи. Величина і кут нахилу уступів залежать від характеру грунту. Якщо грунти мають високу вологість, є сенс провести заходи, спрямовані на їх осушення. Найчастіше, розробка котловану проводиться двома способами, які можуть використовуватися одночасно.