Оренда спецтехніки компанії Еверест БМ

[smartslider3 slider=10]

«Еверест БМ» – це відома компанія на ринку, яка професійно надає послугу оренда спецтехніки . У нашому парку спецтехніка з різними характеристиками і наборами навісного обладнання, бульдозери, фронтальні навантажувачі, самоскиди, автокрани і багато іншого. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант техніки під Ваші задачі, а також допоможуть визначити оптимальний термін оренди.

Оренда спецтехніки в нашій компанії – це обслужених спецтехніка відомих брендів: CASE, New Holland, Hyundai, Volvo, JCB. У наших машин, є всі види навісного обладнання, з нашим досвідченим екіпажем, це дасть можливість швидко і якісно виконати будь-яке завдання. Ми даємо всі гарантії виконання робіт будь-якої складності. У разі поломки, швидка заміна машини на протязі доби.

[box_header title=”Оренда будівельної спецтехніки – це вигідно” type=”h2″ bottom_border=”1″]

Напевно кожен, будь-то представник малого, середнього бізнесу або приватна особа, набуваючи будь-який вид техніки, стикаються з тим, що її потрібно поставити на баланс. Через непостійну зайнятість, доводиться орендувати майданчик для стоянки, утримувати персонал. Ми постійно оцінюємо ринкову вартість оренди будівельної техніки. Це дозволяє нам зробити послугу – оренда спецтехніки київ, доступною всім. Також ви можете скористатися послугою оренда спецтехніки з екіпажем. Наші послуги спецтехніки охоплюють всі галузі будівництва.

спецтехника в аренду
[box_header title=”Чому ми” type=”h3″ bottom_border=”1″]

Компанія «Еверест БМ» володіє всією необхідною спецтехнікою і технічними засобами, а наші фахівці володіють широким спектром профільних умінь і навичок.

[items_list additembutton=”” class=”margin-top-20″][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Професійний менеджмент[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Індивідуальний підхід[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Досвідчені машиністи[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Система знижок[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Обслужена техніка[/item][/items_list]

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment