[box_header title=”Чистка водойм” bottom_border=”1″]

Сфера діяльності нашої компанії, охоплює багато видів водного тіла: від маленьких ставків і до великих озер, які можуть бути облицьовані гумою, до більш природних ставків, які, можуть бути облицьовані лудженої глиною або геосинтетичних матеріалів. Крім будівництва водойм, ставків, ми також проводимо очищення водойм і днопоглиблювальні роботи, щоб запобігти утворення мулу, що неминуче веде до загибелі ставка, і його мешканців.

Механічне очищення водойм, безумовно, є кращим варіантом. Злив і очищення озер – це варіант, який зазвичай вважають за краще клієнти, оскільки вони можуть бачити як виконуються роботи по очищенню. Якщо клієнт вважає за краще не зливати озеро, механічні днопоглиблювальні роботи як і раніше є кращим варіантом. Коли виконується очищення озер, важливо враховувати його мешканців. Загалом, для заощадження живності в озері, потрібно проводити очистку в ставках в зимові місяці в період з початку листопада по кінець лютого, коли мешканці знаходяться в сплячці.

[vc_images_carousel images=”2472,2471″ img_size=”500×250″ css=”.vc_custom_1517655464655{margin-top: 25px !important;}”]
[box_header title=”Комплекс робіт із проведення чистки водойми” type=”h2″ bottom_border=”1″]

Будучи однією з провідних компаній в Україні, що пропонує послуги з очищення водойм, ми підтримуємо чудовий парк спеціалізованої техніки, якими керують одні з кращих машиністів в даній сфері.

Ми можемо допомогти у всіх аспектах очищення ставків, днопоглиблювальних робіт, проектуванні і будівництві ставків, і запропонувати ті ж послуги для озер і водосховищ. Ми також проводимо очищення річок і каналів, запобігаємо ерозію берегів і виконуємо ремонтні роботи озер, ставків, річок, каналів і водосховищ. Ми можемо надати все необхідне обладнання, а наші послуги доступні для клієнтів по всій Україні. Для отримання додаткової інформації та рекомендацій з водних об’єктів, проектування ставків, будівництва ставків, обслуговування та прибирання ставка, зателефонуйте за телефонами вказаними на сайті.