Очищення водойм від мулу

Будучи однією з провідних компаній в Україні, що пропонує послуги з очищення водойм, ми підтримуємо чудовий парк спеціалізованої техніки, якими керують одні з кращих машиністів в даній сфері.
0
ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ
0
ВИКОНАНИХ РОБІТ
0
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

Механічне очищення водойм, безумовно, є кращим варіантом. Злив і подальша очистка – це варіант, який зазвичай вважають за краще клієнти, оскільки вони можуть бачити як виконуються роботи. Якщо клієнт вважає за краще не зливати озеро, механічне очищення і раніше є кращим варіантом. Коли виконується очищення озер, важливо враховувати його мешканців. Загалом, для заощадження живності в озері, потрібно проводити очистку в ставках в зимові місяці в період з початку листопада по кінець лютого, коли мешканці знаходяться в сплячці.

Сфера діяльності нашої компанії, охоплює багато видів водного тіла: від маленьких ставків і до великих озер, які можуть бути облицьовані гумою, до більш природних ставків, які, можуть бути облицьовані лудженої глиною або геосинтетичних матеріалів. Крім будівництва водойм, ставків, ми також проводимо очищення водойм і днопоглиблювальні роботи, щоб запобігти утворення мулу, що неминуче веде до загибелі ставка, і його мешканців.

очистка каналов от ила

Комплекс робіт по проведенню очистки

Ми можемо допомогти у всіх аспектах очищення ставків, днопоглиблювальних робіт, проектуванні і будівництві ставків, і запропонувати ті ж послуги для озер і водосховищ. Ми також проводимо очищення річок і каналів, запобігаємо ерозію берегів і виконуємо ремонтні роботи озер, ставків, річок, каналів і водосховищ. Ми можемо надати все необхідне обладнання, а наші послуги доступні для клієнтів по всій Україні. Для отримання додаткової інформації та рекомендацій з водних об’єктів, проектування ставків, будівництва ставків, обслуговування та прибирання ставка, зателефонуйте за телефонами вказаними на сайті.

13 років роботи

За роки роботи ми сформували чудовий парк техніки для будь-яких робіт

Кращі спеціалісти

У компанії працюють кращі фахівці в будівництві і демонтажі

Сучасні технології

Ми використовуємо тільки сучасне обладнання для швидкого і ефективного виконання робіт

Гнучка система оплати

Приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок. Постійним клієнтам надаються знижки

Чому варто вибрати нас?

13 років роботи в будівництві

Команда професіоналів

У компанії працюють кращі оператори і фахівці в сфері будівництва та демонтажу

Сучасне обладнання

Комплексні рішення

100% гарантія виконаних робіт

5 причин выбрати саме нашу компанію

Надійність. Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин.
Професіоналізм. З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання.
Пунктуальність. Роботи виконуються в терміни.
Оптимальні ціни. Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг.