Демонтаж та знесення будівель і споруд

Компанія “Еверест БМ” пропонує послуги з демонтажу і знесення будівель різного призначення. У можливостях компанії реалізація проектів будь-якого рівня складності із застосуванням економічно ефективних технологій знесення. Умови співпраці комфортні, ціни на демонтаж будівель нижче середньо ринкових. Сучасна техніка з легкістю виконує демонтаж будівель в обмежених умовах, і умовах щільної забудови. Знесення будівель невеликої висоти проводиться екскаватором, а демонтаж висотних будівель від 20 м., Застосовується екскаватор з довгою стрілою і наборами навісного обладнання: гідромолоти, гідроножиці.

Якщо перед компанією ставиться завдання по знесенню об’єкта з мінімізацій витрат і в гранично стислі терміни, проводиться оперативне руйнування будівлі. Використовується найбільш раціональний і ефективний механізований спосіб із залученням до робіт важкої спецтехніки та різних механізмів.

В арсеналі компанії екскаватори руйнівники, гідромолоти, гідроножиці, автокрани, автонавантажувачі, самоскиди та інша техніка. Висока кваліфікація фахівців і хороша технічна оснащеність дозволяють компанії якісно виконувати демонтаж будівель в умовах близько розташованих будівель і комунікацій без ризику пошкодження останніх. У кейсі базових послуг компанії вивезення будівельних відходів.

13 років роботи

За роки роботи ми сформували чудовий парк техніки для будь-яких робіт

Кращі спеціалісти

У компанії працюють кращі фахівці в будівництві і демонтажі

Сучасні технології

Ми використовуємо тільки сучасне обладнання для швидкого і ефективного виконання робіт

Гнучка система оплати

Приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок. Постійним клієнтам надаються знижки

Розбирання та знесення будівель - особливості проведення

У разі неефективності застосування методів руйнування і подальшого використання матеріалів і конструкцій фахівцями проводиться розбирання будівель. В процесі робіт виконуються демонтаж, розбирання, повне або часткове руйнування конструкцій. При демонтажі конструкції видаляються зі збереженням цілісності і руйнуванням тільки в’язевих або кріпильних елементів. При розбиранні конструкції частково руйнуються членуванням для подальшого вивезення. Як промисловий демонтаж, так і розбирання можуть проводиться поелементно або укрупненими блоками. У першому випадку можливий максимальний вихід матеріалів, що дуже актуально для гостродефіцитних, а при розбиранні укрупненими блоками значно зростає продуктивність.

Демонтаж будівлі може бути повним або частковим. Повний проводиться у разі знесення або капітальної реконструкції, а при заміні окремих конструкцій або зміні планувального рішення об’єктивно виконання часткового розбирання.

Дії перед початком знесення

 • анализ здания

  Провести аналіз будівлі на міцність

 • растояние ближестоящих зданий

  Вимірювати відстань до поруч розташованих об'єктів

 • составление плана демонтажа

  Складання плану демонтажу

 • отключение коммуникаций

  Попереднє відключення газу, води, електрики на об'єкті

 • сбор документов

  Збір необхідних документів

 • подбор техники

  Підбір спецтехніки

Чому варто вибрати нас?

13 років роботи в будівництві

Команда професіоналів

У компанії працюють кращі оператори і фахівці в сфері будівництва та демонтажу

Сучасне обладнання

Комплексні рішення

100% гарантія виконаних робіт

5 основных причин выбрать нашу компанию

Надійність. Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин.
Професіоналізм. З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання.
Пунктуальність. Роботи виконуються в терміни.
Оптимальні ціни. Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг.

Специфіка реалізації проектів

Для кожного окремого проекту розробляються і реалізуються найбільш раціональні рішення з акцентом на мінімізацію фінансових і тимчасових витрат. На етапі підготовчих робіт фахівцями компанії обстежується об’єкт для отримання даних за станом будівлі, умовами й обсягом робіт. Далі вибираються ефективні метод і спосіб демонтажу, розробляються проекти організації знесення та виконання робіт, складається докладна кошторис, готується комерційну пропозицію. Запропонований компанією скрупульозний підхід до підготовки надалі відбивається на терміни і вартість робіт.

Демонтаж и снос промышленных зданий

Вартість демонтажу будівель

Вказується в комерційній пропозиції. Залежить від обсягу та складності робіт, способу виробництва та виду використовується техніки, терміновості заявки і додаткових умов, транспортних витрат на вивезення до місця утилізації будівельних відходів.

Завдяки професіоналізму фахівців і застосування ефективних технологій знесення, компанія зводить до мінімуму витрати замовників на демонтаж будівель.

Укладення договору з компанією дозволить уникнути:

Завищення вартості послуг
Порушення термінів демонтажу
Непрофесійно виконаних робіт
Пошкоджень комунікацій та прилеглих будівель

Всі перераховані фактори традиційно призводять до фінансових втрат. У компанії вам запропонують кращі ціни, гарантують якість і високу швидкість виконання робіт.

Якщо поставлені цілі швидко і недорого провести реконструкцію або підготувати площі під нове будівництво, скористайтеся пропозицією компанії Еверест БМ. Вам це буде вигідно.

Демонтаж будь будівель ми робимо?

 • Знесення і демонтаж аварійних будівель, будинків
 • Знесення цегляних або дерев’яних будівель, будинків
 • Демонтаж висотних бетонних споруд
 • Знесення висотних будівель і споруд
 • Знесення занедбаних будівель, будинків на ділянці
 • Знесення цегляних будинків
 • Частковий демонтаж будівель
 • Знесення дерев’яних будівель

Демонтаж будівель, споруд проводиться за строго розробленим планом, тільки після його затвердження ми приступаємо до виконання демонтажу споруд. Також проводиться аналіз місцевості, відстань до найближчих споруд, для виконання послуги демонтаж в умовах обмеженого простору.