[box_header title=”Демонтаж будівель та споруд будь- якої складності” bottom_border=”1″]

Компанія “Еверест БМ” пропонує послуги з демонтажу і знесення будівель різного призначення. У можливостях компанії реалізація проектів будь-якого рівня складності із застосуванням економічно ефективних технологій знесення. Умови співпраці комфортні, ціни на демонтаж будівель нижче середньо ринкових. Сучасна техніка з легкістю виконує демонтаж будівель в обмежених умовах, і умовах щільної забудови. Знесення будівель невеликої висоти проводиться екскаватором, а демонтаж висотних будівель від 20 м., Застосовується екскаватор з довгою стрілою і наборами навісного обладнання: гідромолоти, гідроножиці.

Якщо перед компанією ставиться завдання по знесенню об’єкта з мінімізацій витрат і в гранично стислі терміни, проводиться оперативне руйнування будівлі. Використовується найбільш раціональний і ефективний механізований спосіб із залученням до робіт важкої спецтехніки та різних механізмів.

В арсеналі компанії екскаватори руйнівники, гідромолоти, гідроножиці, автокрани, автонавантажувачі, самоскиди та інша техніка. Висока кваліфікація фахівців і хороша технічна оснащеність дозволяють компанії якісно виконувати знесення будівель в умовах близько розташованих будівель і комунікацій без ризику пошкодження останніх. У кейсі базових послуг компанії вивезення будівельних відходів.

[box_header title=”Знесення та руйнування будівель – особливості проведення” type=”h2″ bottom_border=”1″]

У разі неефективності застосування методів руйнування і подальшого використання матеріалів і конструкцій фахівцями проводиться розбирання будівель. В процесі робіт виконуються демонтаж, розбирання, повне або часткове руйнування конструкцій. При демонтажі конструкції видаляються зі збереженням цілісності і руйнуванням тільки в’язевих або кріпильних елементів. При розбиранні конструкції частково руйнуються членуванням для подальшого вивезення. Як демонтаж, так і розбирання можуть проводиться поелементно або укрупненими блоками. У першому випадку можливий максимальний вихід матеріалів, що дуже актуально для гостродефіцитних, а при розбиранні укрупненими блоками значно зростає продуктивність.

Знесення може бути повною або частковою. Повна проводиться у разі знесення або капітальної реконструкції, а при заміні окремих конструкцій або зміні планувального рішення об’єктивно виконання часткового розбирання.

Снос здания гидромолотом

Дії перед початком знесення:

[items_list additembutton=””][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Провести аналіз будівлі на міцність[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Вимірювати відстань до поруч розташованих об’єктів, для запобігання ушкоджень в процесі роботи [/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Складання плану демонтажу і список необхідної техніки[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Попереднє відключення газу, води, електрики на об’єкті[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Збір необхідних документів[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Підбір спецтехніки[/item][/items_list]

Поетапний порядок демонтажу будівлі (зверху вниз):

[items_list additembutton=””][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Інженерні системи та технологічне обладнання;[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Покрівля, підлоги – горизонтальні огороджувальні конструкції;[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Стіни, перегородки, дверні / віконні блоки – вертикальні конструкції;[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Сходи, пандус – спеціальні конструкції;[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Балки, перекриття та ін. – горизонтальні несучі конструкції;[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Колони, стіни, стійки – вертикальні несучі конструкції;[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Фундамент, підвали.[/item][/items_list]
[box_header title=”Специфіка реалізації проектів” type=”h3″ bottom_border=”1″]

Для кожного окремого проекту розробляються і реалізуються найбільш раціональні рішення з акцентом на мінімізацію фінансових і тимчасових витрат. На етапі підготовчих робіт фахівцями компанії обстежується об’єкт для отримання даних за станом будівлі, умовами й обсягом робіт. Далі вибираються ефективні метод і спосіб демонтажу, розробляються проекти організації знесення та виконання робіт, складається докладна кошторис, готується комерційну пропозицію. Запропонований компанією скрупульозний підхід до підготовки надалі відбивається на терміни і вартість робіт.

Демонтажные работы
[box_header title=”Вартість демонтажу будівель” type=”h3″ bottom_border=”1″]

Вказується в комерційній пропозиції. Залежить від обсягу та складності робіт, способу виробництва та виду використовується техніки, терміновості заявки і додаткових умов, транспортних витрат на вивезення до місця утилізації будівельних відходів. Завдяки професіоналізму фахівців і застосування ефективних технологій знесення, компанія зводить до мінімуму витрати замовників на демонтаж будівель.

Компанія “Еверест БМ” – надійний і вигідний партнер

Укладення договору з компанією дозволить уникнути:

[items_list additembutton=””][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Завищення вартості послуг;[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Порушення термінів демонтажу;[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Непрофесійно виконаних робіт;[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Пошкоджень комунікацій та прилеглих будівель.[/item][/items_list]

Всі перераховані фактори традиційно призводять до фінансових втрат. У компанії вам запропонують кращі ціни, гарантують якість і високу швидкість виконання робіт.

Якщо поставлені цілі швидко і недорого провести реконструкцію або підготувати площі під нове будівництво, скористайтеся пропозицією компанії Еверест БМ. Вам це буде вигідно.

[box_header title=”Мы производим” type=”h4″ bottom_border=”1″]
[items_list additembutton=””][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Знесення і демонтаж аварійних будівель, будинків[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Знесення цегляних або дерев’яних будівель, будинків[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Демонтаж старих висотних будівель, будов[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Демонтаж висотних бетонних споруд[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Знесення висотних будівель і споруд[/item][/items_list]
[items_list additembutton=””][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Знесення занедбаних будівель, будинків на ділянці[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Знесення цегляних будинків[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Частковий демонтаж будівель[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Знесення дерев’яних будівель[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Знесення приватного нежитлової будівлі, будинку[/item][/items_list]

Знесення будинків, споруд проводиться за строго розробленим планом, тільки після його затвердження ми приступаємо до виконання демонтажу споруд. Також проводиться аналіз місцевості, відстань до найближчих споруд, для виконання послуги демонтаж в умовах обмеженого простору.