[box_header title=”Демонтаж залізобетонних конструкцій” bottom_border=”1″]

Демонтаж монолітного залізобетону – це технічно непросте завдання. Щоб виконати такий вид робіт, необхідно витратити чимало технічних ресурсів. Такі конструкції будуються в основному для забезпечення безпеки і міцності, а демонтаж бетонних конструкцій вимагає наявності спеціальної техніки та спеціалізованого підходу. Ми володіємо всіма технічними засобами для виконання демонтажу бетону і з / б конструкцій будь-якої складності. Ми постійно намагаємося мінімізувати кількість працюючої техніки для значного скорочення бюджету на роботи. Наші екскаватори обладнані так, що зміна навісного обладнання займає всього 3-4 хвилини і ето дає можливість заощадити значну кількість часу, і робочої сили.

[box_header title=”Ми виконуємо” type=”h2″ bottom_border=”1″]

Для розбирання залізобетону наша компанія часто використовує гідромолот і гідравлічні ножиці. Дана техніка з легкістю справляється з даними роботами:

[items_list additembutton=””][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Демонтаж фундаменту[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Демонтаж бетонної плити[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Демонтаж бетонних балок[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Демонтаж залізобетонних перекриттів[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Демонтаж залізобетонних паль[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Демонтаж бетонного паркану[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Демонтаж плит перекриття[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Демонтаж бетону[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Демонтаж залізобетону[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Демонтаж опорних балок[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Демонтаж і вибірка фундаменту[/item][/items_list]

У свою чергу гідромолот використовується для руйнування самого бетону, а гідроножиці, використовують вже для розриву арматурних зв’язок. Після виконання робіт, матеріали подрібнюються і вивозяться з місця будівництва самоскидами.

[box_header title=”Переваги демонтажу в компанії БМ Еверест” type=”h3″ bottom_border=”1″]

Якщо вам потрібен цей вид послуг, звертайтеся до нас. Наш цінний досвід ведення даних робіт, дозволяє нам справлятися, навіть з найскладнішими завданнями.

Наши преимущества:

[items_list additembutton=””][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Швидке виконання робіт[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Широке охоплення пропонованих робіт[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Низька ціна на демонтаж бетонних і залізобетонних конструкцій[/item][/items_list]

Зв’яжіться з нами і отримаєте якісно виконані роботи.

Разборка железобетонных конструкций