Оренда екскаватора

Оренда екскаватора в оперативному режимі з доставкою по Україні

Ми пропонуємо різні варіанти техніки. Неважливо, чи цікавить вас колісний або гусеничний екскаватор, оренда буде вигідною завжди.

Чому варто вибрати нас?

Ми зацікавлені в тісній співпраці як з великими будівельними компаніями, так і з маленькими організаціями. Оренда екскаватора в нашій компанії, для виконання разових земляних або інших видів робіт – заощадить в рази кошти замовнику.

Пріоритетним напрямком нашої трудової діяльності є надання в оренду екскаваторів. Ми готові передати в ваше розпорядження сучасні і багатофункціональні авто, попередньо переконавшись в їх гідному технічному стані.

13 років роботи в будівництві

Команда професіоналів

У компанії працюють кращі оператори і фахівці в сфері будівництва та демонтажу

Сучасне обладнання

Комплексні рішення

100% гарантія виконаних робіт

5 основных причин выбрать нашу компанию

Надійність. Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин.
Професіоналізм. З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання.
Пунктуальність. Роботи виконуються в терміни.
Оптимальні ціни. Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг.

На сучасній будівельному майданчику складно не помітити велику кількість техніки. Оренда екскаватора дозволяє значно збільшити якість виконаних робіт і підвищити швидкість їх виконання. Тепер одна людина, яка керує технікою, може виконати величезний обсяг роботи за лічені години. Саме тому послуги користуються таким великим попитом на ринку. Проста оренда екскаватора дозволяє заощадити величезні гроші і позбавити себе від різних турбот, пов’язаних з утриманням даної техніки.

Де замовити послуги екскаватора для будівництва

Сьогодні є всього два варіанти вирішення даної проблеми. Ви можете придбати техніку в своє особисте розпорядження, або ж взяти екскаватор в оренду. Перший варіант підходить більше для великих будівельних компаній, які постійно відчувають необхідність у використанні техніки на своїх будівельних майданчиках, але навіть такі компанії далеко не завжди купують техніку. Оренда екскаватора завжди буде більш вигідним і вірним рішенням.

Необхідно розуміти, що оренда екскаватора Київ дозволяє уникнути величезної кількості проблем в майбутньому. Після того як ви придбали техніку, вам необхідно буде її обслуговувати, необхідно визначити постійне місце для її зберігання, купувати деталі для ремонту, наймати обслуговуючий персонал для відновлення нормальної роботи екскаватора в разі поломки.

екскаватор погрузчик

Оренда екскаватора в Україні - який екскаватор вибрати?

Часто екскаватор використовується в гірничодобувній сфері, тут він потрібен для роботи в кар’єрі, навантаження і транспортування добутої породи. Насадка екскаватора може бути абсолютно різною, призначеної для тих чи інших видів робіт, кожен підбирає свій власний ідеальний варіант. Продуктивність даної техніки в кар’єрі дуже висока, при цьому витрати на її роботу мінімальні. Якщо виконувати навантаження видобутої породи в ручному режимі або менш продуктивною технікою, то і ефективність роботи кар’єра значно знизиться.

Даний вид техніки часто можна зустріти у різних комунальних служб або при виконанні локальних ремонтів. Якщо необхідно викопати грунт і дістатися до комунікацій під ним, то оренда екскаватора є просто незамінною послугою. Якщо необхідно підготувати території під реалізацію ландшафтного проекту, то екскаватор також прийде на допомогу і значно прискорить процес.

Оренда якісних екскаваторів в Києві

Слід розуміти, що техніка вам потрібна для виконання великої кількості різноманітних робіт. Якщо мова йде про будівельному майданчику, то тут важлива кожна робоча хвилина, якщо техніка не буде доставлена ​​вчасно або ж вона прийде не з тим робочим обладнанням, то будівельна компанія почне втрачати величезні гроші. Порушення термінів здачі об’єкта є негативним фактором для репутації компанії і призводить до накладання штрафних санкцій. Тому якщо ви зібралися орендувати екскаватор для таких цілей, необхідно співпрацювати з перевіреними професіоналами, які несуть відповідальність перед клієнтом.

Перед тим як укласти угоду з оренди спецтехніки, необхідно перевірити компанію і переконатися в тому, що вона заслуговує на вашу увагу. Великі компанії з надання техніки в оренду отримують величезну кількість позитивних відгуків і мають у своєму розпорядженні позитивною репутацією на ринку. У такій компанії є велика кількість різної спецтехніки, велика кількість екскаваторів в оренду. Ви звертаєтеся до професіоналів і отримуєте рішення своєї проблеми. Техніка завжди доступна, завжди обслужена і готова до роботи. Головне те, що у вас з’являється можливість орендувати екскаватор відразу ж з екіпажем, який буде обслуговувати її і ефективно працювати.

Слід сказати про те, що користуючись послугами перевіреної і надійної компанії з оренди спецтехніки, ви отримуєте найоптимальніші ціни на ринку. Тут є асортимент техніки, ви можете без зусиль підібрати собі оптимальний екскаватор для роботи і тим самим заощадити величезні гроші. Велика компанія зацікавлена ​​в тому, щоб знайти собі хорошого і довгострокового партнера. Співпраця з будівельниками дозволяє швидше і простіше здавати техніку в оренду, здавати техніку професіоналам, які будуть правильно з нею поводитися і які завжди розуміють, навіщо вони цю техніку беруть в оренду. Саме тому такі великі клієнти можуть розраховувати на більш лояльне ставлення і більш вигідну цінову пропозицію.