Оренда колісного екскаватора

Оренда колісного екскаватора в оперативному режимі з доставкою по Україні

Ми пропонуємо різні варіанти техніки. Неважливо, чи цікавить вас колісний або гусеничний екскаватор, оренда буде вигідною завжди.

Колісний екскаватор – це продуктивна і високотехнологічна техніка, яка використовується на будівельних майданчиках для розв’язання різноманітних задач. Оскільки вартість сучасних моделей є досить високою, далеко не кожен будівельний підрядник може собі дозволити купівлю спеціального обладнання. У такому випадку найбільш вигідна оренда колісного екскаватора.

Наша компанія має великий парк будівельної техніки. Завдяки цьому кожен замовник зможе підібрати найбільш підходящу модель колісного екскаватора. При виборі рекомендується враховувати вид, обсяги майбутніх робіт. Грамотно підібрана техніка дозволить впоратися з поставленим завданням якісно і оперативно

.

Послуги колісного екскаватора

Колісні екскаватори знаходять застосування в різних промислових галузях. Під час руху по штучному дорожньому покриттю техніка не деформує його. За рахунок невеликої ваги машини впевнено переміщаються по слабких і пухким ґрунтам. Колісні екскаватори знаходять застосування в наступних сферах:

  • сільське господарство;
  • планування території;
  • створення котлованів, траншей і кар’єрів;
  • проведення дорожньо-будівельних, ремонтних робіт;
  • будівництво промислових і цивільних об’єктів.Техніка також використовується для благоустрою різних територій. Оренда колісного екскаватора Київ популярна серед комунальних підприємств. Техніка незамінна для розчищення територій, перевезення сипучих вантажів, різних будівельних матеріалів.

За допомогою колісних екскаваторів викопують канали, траншеї, а також прокладають трубопровідні магістралі, реконструюють дороги. Спеціальні машини особливо ефективні в разі взаємодії з іншими видами спеціальної техніки (автокрани, самоскиди).

земляные работы

Колісні екскаватори - переваги

Якщо плануються будівельні або ремонтні роботи і необхідний колісний екскаватор оренда техніки в нашій компанії може бути оформлена за все за кілька хвилин. Взяти техніку в тимчасове користування сьогодні не складніше, ніж оформити напрокат авто. При цьому клієнту не доведеться турбуватися про заправку екскаватора, заміні моторного масла, проходження технічного огляду. Оренда спеціальної техніки вигідна з наступних причин:

  • орендована техніка доставляється на місце проведення робіт в обумовлені терміни;
  • екскаватор може бути надано з оператором, що істотно спрощує процес виконання робіт;
  • при необхідності техніка може бути доповнена допоміжним обладнанням (гідромолот, ножиці).

Вартість послуги залежить від терміну оренди, марки обраної техніки, наявності оператора. Для отримання консультації з виниклих питань достатньо зв’язатися з нашим представником.

_MG_7847