Оренда екскаватора в Києві

Якщо вам необхідна оренда екскаватора, то слід враховувати глибину копання і інші фактори. Для досягнення великої глибини копання, використовуються довгорукі екскаватори, глибина копання яких досягає 11 метрів.

Оренда довгорукого гусеничного екскаватора дуже часто використовуються для риття котлованів, демонтажу висотних будівель, будівництва водойм та очищення озер від мулу. Ми пропонуємо екскаватор в оренду з різним навісним обладнанням: гідромолот, гідравлічні ножиці, віброзанурювач.

З таким набором навісного обладнання, взяти екскаватор в оренду буде вигідною в будь-якій області застосування. У нашій компанії великий парк екскаваторів, і ви можете бути впевнені, що у нас завжди знайдеться той, що вам потрібно. Якщо Вам потрібен для установки паль віброзанурювач, то до ваших послуг оренда екскаватора з віброзанурювачем, призначеного для швидкої і економічною установки шпунтових огорож.

аренда и услуги эксковатора
[box_header title=”Послуги екскаватора – вибір екскаватора в оренду” type=”h2″ bottom_border=”1″]

Перш ніж взяти екскаватор в оренду, необхідно визначити для досягнення яких цілей екскаватор буде використовуватися. Основним фактором при виборі екскаватора, є стан грунту. Для виконання робіт на нестійкою грунті, використовуються послуги екскаватора на гусеничному ходу, а на твердій можна використовувати екскаватори з колісним ходом. Також ви можете орендувати екскаватор з екіпажем, що дасть можливість скоротити час виконання робіт і ваші кошти, адже у нас працюють найкращі машиністи. Наші фахівці завжди допоможуть вам у підборі екскаватора для ваших цілей.

Якщо ж Вам знадобляться екскаватор з найбільшою глибиною копання, то ми пропонуємо орендувати екскаватор з довгою стрілою, який при його оренді і експлуатації допоможе Вам у вирішенні всіх Ваших питань. Варто сказати про те, що глибина копання такого виду екскаватора – близько 11 метрів. Якщо ж Ви не можете визначитися, якого виду екскаватор Вам може знадобитися, то при зверненні до нас, наші фахівці допоможуть Вам правильно вибрати потрібну техніку, порадять, який вид екскаватора може знадобитися для того чи іншого виду робіт.

Ми рекомендуємо не довіряти послуги з оренди екскаватора маленьким компаніям, у яких немає своєї техніки, або вона знаходиться поганому технічному стані. Найчастіше екскаватори таких компаній ламаються на об’єкті, і це призводить подвійним розтрат і головного болю. Наша компанія регулярно проводить технічний огляд своєї техніки, що тягне за собою швидке виконання будь-яких робіт. Ми зацікавлені в тісній співпраці з будівельними компаніями і надаємо послуги екскаватора на вигідних умовах. Оренда екскаватора будуть корисні при виконанні разових земляних робіт. Для маленького обсягу робіт більше підійдуть екскаватори з об’ємом ковша від 0.7 до 2 куб. метрів. Екскаватор з великим ковшем має велику продуктивність, однак на малих обсягах навпаки ціна на послуги екскаватора може піднятися.

земляные работы киев
[box_header title=”Основні переваги від оренди ” type=”h3″ bottom_border=”1″]

Ми зацікавлені в тісній співпраці як з великими будівельними компаніями, так і з маленькими організаціями, які виконують разові земляні роботи, для виконання яких можуть знадобитися екскаватори з ковшами невеликого обсягу: від 0,7 до 2 кубічних метрів.

Еверест БМ надає швидку доставку на об’єкт, з урахуванням всіх побажань замовника. Еверест БМ надає послуги оренди екскаватора не тільки в Києві. Ми також доставляємо наші екскаватори тралом, віддаленістю до 500 км. від Києва. У рідкісному випадку поломки, ми швидко замінюємо екскаватор, або проводимо ремонт за допомогою нашої виїзної бригади фахівців. Вартість послуги оренда екскаватора буде залежати від типу екскаватора і обсягу ковша. Також дивіться інші послуги спецтехніки.