• +38(067)469-61-01
  • ‎+38(067)549-53-89
  • excavator.org.ua@gmail.com

Розчищення ділянки під будівництво та ділянки сільськогосподарського призначення

Через стрімке розширення міст і розвитку сільського господарства, розчищення ділянки і розчищення території стала дуже затребуваною роботою. Наша компанія виробила послугу розчищення ділянки і корчування пнів на більш 2000га. територій. Основними нашими клієнтами є агропідприємства. Ми володіємо своїм парком імпортної техніки з усіма видами навісного обладнання, що дозволяє нам виконати корчування пнів, видалення дерев до 3 га. за зміну. Послуга розчищення ділянки і території в нашій компанії, підійде людям у яких є пай або ж тим, кому потрібна підготовка ділянки під будівництво, викорчувати старий сад.

Корчування пнів, видалення дерев це перший крок. За цими роботами потрібно розчищення ділянки, території. Корінь будь-якого насадження займає дуже багато місця і вимагає утилізації. Є кілька способів як це зробити: методом спалювання, вивіз із території, переробка на тирсу.

Перший спосіб є самим мало витратним, оскільки все спалюється на місці, а після згоряння стає добривом для майбутнього врожаю. При цьому не задіюється техніка і немає витрат на паливо. Спосіб вивезення коренів з території вимагає наявності техніки, витрат на паливо і території, де все помістити, що не дуже вигідно. Третій спосіб, це переробка на тирсу, що також є добривом, але значна кількість агрономів вважають, що тирса окислюють землю і врожайність буде менше.

Фактори, що знижують швидкість виконання робіт

Основними факторами, які впливають на продуктивність послуги викорчовування пнів, є погодні умови і вид грунту в регіоні. Наприклад якщо корчування ній проводиться в місцевості де піщані ґрунти, то погані погодні умови не сильно вплинуть на швидкість виконуваних робіт. Якщо ж в регіоні глиняні грунти і піде дощ, то це значно вплине на продуктивність, збільшиться маса пня через налипання глини на корені, що в рази ускладнює його утилізацію. Видалення пнів на схилах також значно впливає на швидкість викорчовування, адже саме коріння є основним бар’єром запобігає зміщення грунту.

корчевка пней
корчевание садов

ВИДИ РОБІТ

  • Вирубка дерев
  • Вирубка чагарнику
  • Корчування пнів
  • Переміщення викорчуваних насаджень в місце для подрібнення
  • Подрібнення гілок або дроблення дерев і пнів в тріску
  • Вивіз сміття та порубкових залишків