[box_header title=”Занурення Шпунта Ларсена” bottom_border=”1″]

Забивання або занурення шпунта Ларссен – ідеальне рішення для будівництва гідротехнічних споруд, підземних робіт на нестабільних грунтах і високого рівня ґрунтових вод, а також для будівництва підпірних стін при будівництві доріг, шпунтування котловану. Загалом, стандартна глибина заготовки шпунтових вантажів становить до 12 метрів. Якщо необхідно збільшити глибину, до виробу приварюється додаткова секція.

[box_header title=”Занурення або забивання шпунтових паль” type=”h2″ bottom_border=”1″]

Занурення шпунта в грунт можна виконати декількома способами:

[items_list additembutton=”” additemwindow=””][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Натискання, яке вимагає використання компактного обладнання, є дуже тихим і екологічно безпечним методом.[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Віброзанурення шпунта – це спосіб, який забезпечує можливість повторного використання. В роботі використовується віброзанурювач.[/item][/items_list]

Між шпунтами ставиться загородження з дощок, яке повністю блокує осипання ґрунту служить як зміцнення укосів, але мінус такого огородження в тому, що воно не захищає від проникнення вологи. Попросту, шпунтове огорожу являє собою підпірну стіну, яка запобігає обвалення укосів, наприклад котловану. Виконуючи пристрій шпунтового огорожі котловану, шпунт може послужити балка, труба або будь-який інший металопрокат.

[vc_images_carousel images=”2433,2434,2435″ img_size=”500×300″ css=”.vc_custom_1517248806139{margin-top: 50px !important;}”]
[box_header title=”Вартість шпунтового огорожі” type=”h3″ bottom_border=”1″]

Ціна шпунтового огорожі буде залежати від геологічних умов і глибини занурення. Для більш точної вартості зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.

[re_contact_form]