[box_header title=”Буругоукріплення. Профілактика ерозії берега” bottom_border=”1″]

Наша компанія виконує берегоукріплювальні роботи різними способами, основні:

Ми виконуємо берегоукріплення наступними способами:

[items_list additembutton=”” additemwindow=””][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Габіонами[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Пальові підпірні стінки[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Шпунт[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Підпірні стінки з дерева[/item][item url=”” url_target=”new_window” icon=”bullet” text_color=””]Шпунт Ларсена[/item][/items_list]
строительство водоемов

Існує ряд причин, за якими відбувається ерозія берега, а саме вітер, погані матеріали, неякісний дренаж і т.д. Природне зміцнення берегів вимагає щоб рослинність берега не віддалялася, так як коріння утримують структуру берега і об’єднують всі дрібні грунту, які легко змиваються. Тому, якщо на береговій лінії мало рослинності, то найкращим варіантом буде провести аналіз і профілактику міцності берега, що в майбутньому стане великою економією коштів і запобіжить ерозію берега в цілому.

[box_header title=”Укріплення берегів габіонами. Габіонні стінки” type=”h2″ bottom_border=”1″]

Берегоукріплення габіонними стінками, є рекомендованим і добре зарекомендували себе інструментом, використовуваним при зміцнення берега, дренажних каналів, облицювань, каналів, резервуарів, підпірних стін, берегової оборони і багатьох інших застосувань. Габіони являють собою клітку, наповнену камінням, і часто використовуються для зміцнення берегів річок, озер, водойм. Габіонні стінки можуть бути підходящим варіантом для більшості потреб проектування.

Зазвичай габіонні стінки вимагають мінімальної кількості підготовки підстави. Крім того, оскільки габіони забезпечують природний дренаж, то часто немає необхідності робити штучні дренажі. Габіони також дозволяють і заохочують створення рослинності, і, використовуючи правильний тип наповнюють матеріалів, структури можуть безперешкодно зливатися з навколишнім їх середовищем.

укрепление берега габионами

Еверест БМ може запропонувати своїм клієнтам найбільш підходящий варіант, особливо в тих випадках, коли габіонні стінки використовуються в поєднанні з геосинтетичними тканинами. Формуючи гнучку монолітну структуру, габіони можуть підтримувати повну структурну ефективність навіть на землі. Зроблені з високоміцної дротяної сітки, габіонні стінки витримують великі навантаження. У місцях, де сталева сітка вимагає захисту, ми можемо надати секції, які були зібрані з використанням гарячого оцинкованого сталевого дроту підвищеної міцності.

[box_header title=”Берегоукріплення бетонним шпунтом” type=”h2″ bottom_border=”1″]

Берегоукріплення бетонними паль, використовується в найрізноманітніших галузях цивільного будівництва, в тому числі для стабілізації набережній (укріплення берегів), будівництва підвальних стін, підземних переходів або підходів до тунелю, в наземних резервуарах і інших похованих структурах. Найбільш підходяща система залежить від ряду факторів, включаючи умови ґрунту та ґрунтових вод, збережену висоту, допустимі відхилення і обприскування, бажану геометрію стін і термін служби. Вартість конструкції несучої стіни значно варіюється в залежності від процесу і умов, в яких він використовується.

Використання в наземних утримують стінах може мінімізувати об’ємні виїмки, необхідні для досягнення бажаних профілів грунту. Стіни можуть використовуватися в тимчасових або постійних умовах.

укрепление бетонным шпунтом
[box_header title=”Берегоукріплення шпунтом Ларсена” type=”h2″ bottom_border=”1″]

Застосування шпунтового огорожі Ларсена охоплює всю будівельну галузь, від гідротехніки і цивільного будівництва до будівництва. Сталеві шпунтові палі Ларсена використовуються для будівельних робіт в складних умовах, що має на увазі глибокі виїмки на глибину 5 м, зниження рівня підземних вод, будівництво підпірних стінок, вирішення проблеми стійкості схилів. Основними перевагою такого шпунта є те, що він не пропускає воду через свою конструкції.

укрепление шпунтом
[box_header title=”Замовити зміцнення берегів, підпірну стінку.” type=”h3″ bottom_border=”1″]

Ми надаємо все необхідне обладнання для зміцнення берегів і наші послуги берегоукріплення доступні для внутрішніх і комерційних клієнтів в Україні. Для отримання додаткової інформації та рекомендацій щодо зміцнення берегів, ерозії річкових і канальних берегів, напишіть excavator.org.ua@gmail.com, зателефонуйте (067) 469-61-01, або 044-296-72-88.