Берегоукріплення

Ми надаємо все необхідне обладнання для берегоукріплення, і наші послуги доступні для внутрішніх і комерційних клієнтів в Україні. Для отримання додаткової інформації та рекомендацій щодо зміцнення берегів, ерозії річкових і канальних берегів, зв’яжіться з нами.
0
ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ
0
ВИКОНАНИХ РОБІТ
0
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

Існує ряд причин, за якими відбувається ерозія берега, а саме вітер, погані матеріали, неякісний дренаж і т.д. Природне зміцнення берегів вимагає щоб рослинність берега не віддалялася, так як коріння утримують структуру берега і об’єднують всі дрібні грунту, які легко змиваються. Тому, якщо на береговій лінії мало рослинності, то найкращим варіантом буде провести аналіз і профілактику міцності берега, що в майбутньому стане великою економією коштів і запобіжить ерозію берега в цілому.

13 років роботи

За роки роботи ми сформували чудовий парк техніки для будь-яких робіт

Кращі спеціалісти

У компанії працюють кращі фахівці в будівництві і демонтажі

Сучасні технології

Ми використовуємо тільки сучасне обладнання для швидкого і ефективного виконання робіт

Гнучка система оплати

Приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок. Постійним клієнтам надаються знижки

Берегоукріплення габіонами

Берегоукріплення габіонними стінками, є рекомендованим і добре зарекомендували себе інструментом, використовуваним при зміцнення берега, дренажних каналів, облицювань, каналів, резервуарів, підпірних стін, берегової оборони і багатьох інших застосувань. Габіони являють собою клітку, наповнену камінням, і часто використовуються для зміцнення берегів річок, озер, водойм. Габіонні стінки можуть бути підходящим варіантом для більшості потреб проектування.

Зазвичай габіонні стінки вимагають мінімальної кількості підготовки підстави. Крім того, оскільки габіони забезпечують природний дренаж, то часто немає необхідності робити штучні дренажі. Габіони також дозволяють і заохочують створення рослинності, і, використовуючи правильний тип наповнюють матеріалів, структури можуть безперешкодно зливатися з навколишнім їх середовищем.

укрепление берега габионами

Еверест БМ може запропонувати своїм клієнтам найбільш підходящий варіант, особливо в тих випадках, коли габіонні стінки використовуються в поєднанні з геосинтетичними тканинами. Формуючи гнучку монолітну структуру, габіони можуть підтримувати повну структурну ефективність навіть на землі. Зроблені з високоміцної дротяної сітки, габіонні стінки витримують великі навантаження. У місцях, де сталева сітка вимагає захисту, ми можемо надати секції, які були зібрані з використанням гарячого оцинкованого сталевого дроту підвищеної міцності.

Берегоукріплення бетонними паль

Берегоукріплення бетонними паль, використовується в найрізноманітніших галузях цивільного будівництва, в тому числі для стабілізації набережній (укріплення берегів), будівництва підвальних стін, підземних переходів або підходів до тунелю, в наземних резервуарах і інших похованих структурах. Найбільш підходяща система залежить від ряду факторів, включаючи умови ґрунту та ґрунтових вод, збережену висоту, допустимі відхилення і обприскування, бажану геометрію стін і термін служби. Вартість конструкції несучої стіни значно варіюється в залежності від процесу і умов, в яких він використовується.

Використання в наземних утримують стінах може мінімізувати об’ємні виїмки, необхідні для досягнення бажаних профілів грунту. Стіни можуть використовуватися в тимчасових або постійних умовах.

укрепление бетонным шпунтом

Берегоукріплення шпунтом Ларсена

Застосування шпунтового огорожі Ларсена охоплює всю будівельну галузь, від гідротехніки і цивільного будівництва до будівництва. Сталеві шпунтові палі Ларсена використовуються для будівельних робіт в складних умовах, що має на увазі глибокі виїмки на глибину 5 м, зниження рівня підземних вод, будівництво підпірних стінок, вирішення проблеми стійкості схилів. Основними перевагою такого шпунта є те, що він не пропускає воду через свою конструкції.

укрепление шпунтом

Чому варто вибрати нас?

13 років роботи в будівництві

Команда професіоналів

У компанії працюють кращі оператори і фахівці в сфері будівництва та демонтажу

Сучасне обладнання

Комплексні рішення

100% гарантія виконаних робіт

5 основных причин выбрать нашу компанию

Надійність. Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин.
Професіоналізм. З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання.
Пунктуальність. Роботи виконуються в терміни.
Оптимальні ціни. Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг.