Зміцнення берегів шпунтом від компанії Еверест БМ

Ми надаємо послуги з берегоукріплення шпунт по всій Україні

Комплексне зміцнення берега шпунтом є одним з найбільш ефективних і доступних методів. Застосування спеціальної технології дозволяє надійно укріпити берегову лінію, яка має стінки під крутим кутом. Шпунт Ларсена вимагає використання спеціальної техніки. Відмінною особливістю даного методу зміцнення є можливість повторного застосування використовуваних матеріалів.

Матеріали для облаштування та зміцнення берега

При виборі даної технології берегоукріплення шпунт здійснюється з використанням матеріалів спеціальної форми. Шпунт є профіль з металу, який має закруглені стінки. Також технологія Ларсена передбачає наявність спеціальних замків. За допомогою замкової системи здійснюється з’єднання панелей.

Матеріали можуть випускатися як з металу, так і ПВХ. Останній різновид вважається найбільш довговічною і практичною у експлуатаційному плані. Форма профілю матеріалів візуально нагадує букву «U». Однак зміцнення берега може здійснюватися і іншими різновидами шпунта Ларсена.

Види шпунта застосовуваних в зміцненні берега

На внутрішньому ринку є матеріали з профілем «Z», «L», «S». Застосування конкретного різновиду залежить від бажаних візуальних характеристик і особливостей берега. Розмір шпунтових елементів досить різноманітний. Розмірні параметри підбираються з урахуванням об’єкта. Великі панелі використовуються для зміцнення берегів портів і мостових конструкцій. Комплексне берегоукріплення шпунт Ларсена вимагає дотримання спеціальною технологією. Адже від правильності монтажу залежить результативність проведення робіт. Тому фахівці приділяють велику увагу підбору матеріалів та спецтехніки для виконання поставлених завдань.

укрепление берега шпунтом

Як ми виконуємо берегоукріплення шпунтом?

Віброзанурення – опускання шпунта за допомогою віброзанурювача. Під впливом вібрації елементи опускаються в основу грунту. Щоб знизити динамічні навантаження на грунт фахівці починають забивання з найбільш віддалених ділянок. Винятком є грунти зі слабкою несучою здатністю або глинисті типи берега.

Спеціальне зміцнення берега шпунтом вимагає проведення попередніх геологічних досліджень.

вибропогружение шпунта

Ефективність зміцнення берега шпунтом

Шпунтове зміцнення відноситься до категорії найбільш ефективних і надійних способів посилення берега. При максимальній довжині шпунтов до 35 метрів дані типи матеріалів вважаються досить практичними і довговічними. Правильно зроблене зміцнення зможе прослужити не менш 30-50 років. При цьому даний метод є найбільш доцільним в плані фінансових витрат.

Використання панелей ПВХ дозволяє повністю виключити потреба в періодичному профілактичному обслуговуванні лінії зміцнення. Технологія має велику популярність як в промисловому, так і в цивільному будівництві. Шпунти можуть використовуватися для зміцнення берегів невеликих озер або будь-яких штучних водойм.

укрепление берега шпунтом