Демонтаж та знесення будівель і споруд

Демонтаж та знесення будівель і споруд

Компанія “Еверест БМ” пропонує послуги з демонтажу і знесення будівель різного призначення. У можливостях компанії реалізація проектів будь-якого рівня складності із застосуванням економічно ефективних технологій знесення. Умови співпраці комфортні. Сучасна техніка Еверест БМ з легкістю виконує демонтаж будівель в обмежених умовах, і умовах щільної забудови.

Якщо перед компанією ставиться завдання по знесенню об’єкта з мінімізацій витрат і в гранично стислі терміни, проводиться оперативне руйнування будівлі. Використовується найбільш раціональний і ефективний механізований спосіб із залученням до робіт важкої спецтехніки та різних механізмів.

В арсеналі компанії екскаватори руйнівники, гідромолоти, гідроножиці, автокрани, автонавантажувачі, самоскиди та інша техніка. Висока кваліфікація фахівців і хороша технічна оснащеність дозволяють компанії якісно виконувати демонтаж будівель в умовах близько розташованих будівель і комунікацій без ризику пошкодження останніх. У кейсі базових послуг компанії вивезення будівельних відходів на спеціалізовані полігони.

СПЕЦИФІКА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ

Для кожного окремого проекту розробляються і реалізуються найбільш раціональні рішення з акцентом на мінімізацію фінансових і тимчасових витрат. На етапі підготовчих робіт фахівцями компанії обстежується об’єкт для отримання даних за станом будівлі, умовами й обсягом робіт. Далі обираються ефективні методи і способи демонтажу, розробляються проекти організації знесення та виконання робіт, складається докладний кошторис, готується комерційна пропозиція. 

  • Знесення і демонтаж аварійних будівель та споруд
  • Знесення цегляних або дерев’яних будівель
  • Демонтаж висотних бетонних споруд
  • Знесення висотних будівель і споруд
  • Знесення занедбаних будівель, будинків на ділянці
  • Знесення цегляних будинків
  • Частковий демонтаж будівель

Демонтаж будівель та споруд проводиться за строго розробленим планом, тільки після його затвердження ми приступаємо до виконання демонтажних робіт. Також проводиться аналіз місцевості, відстань до найближчих споруд, для виконання демонтажних робіт в умовах обмеженого простору.

Чому варто вибрати нас?
Пунктуальність
Роботи виконуються в терміни
Надійність
Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин
Професіоналізм
З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання
Оптимальні ціни
Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг
Оренда і послуги спецтехніки
Адреса
Києво - Святошинський р-н, с. Святопетрівске, вул. Петропавлівська, 9

ЧАС РОБОТИ
Пн - Пт: 9:00 - 18:00 / Сб: 10:00 -17:00