ОЧИЩЕННЯ ВОДОЙМ ВІД МУЛУ

 

Професійна чистка водойм — процес складний та трудомісткий. Для повного очищення озер та ставків потрібно застосовувати спецтехніку, при цьому фахівці враховують низку факторів. Велике значення має характер забруднень водних об'єктів, площа та глибина озер, ставків, наявність берегових підступів.

КОМПЛЕКС РОБІТ ПО ПРОВЕДЕННЮ ОЧИСТКИ

 «Еверест БМ» пропонує комплекс робіт по очищенню водойм. Фахівці компанії виконують роботи з очищення, проектування та будівництва водних об'єктів. Найголовніше в комплексному очищенні водойм — правильний вибір спецтехніки.

Виконання робіт включає очищення дна водоймища від сміття, намулу та інших забруднень. Фахівці компанії виконують днопоглиблювальні роботи, очищення прибережних ділянок та протиєрозійні заходи. 

Приклади виконаних робіт

Часткове відновлення гідрологічного стану річки Кодима в смт. Криве Озеро

Спосіб розчистки – механічний (гусеничні екскаватори та бульдозери)

Долина річки Кодима в межах смт. Криве Озеро –заплавна заболочена  рівнина. Існуюче русло річки Кодима поросло деревами і чагарниками, що значно гальмує пропуск весняних повеней та літніх паводків, а в деяких місцях,  засмічення перегороджує русло річки. Частими є випадки раптового підняття рівня води та підтоплень.

Частина заплави забудована, зайнята городами і  присадибними ділянками, які підходять до бровки річки Кодима і періодично затоплюються. Є багато порушених земель, розвинуті зсувні і ерозійні процеси. 

Мета проекту – усунення природних та андрогенних чинників засмічення річки Кодима, її заплави, підтоплення домогосподарств,  ерозії ґрунтів та розширення рекреаційних зон 

 

Реконструкція ставу поблизу смт. Крижопіль

Спосіб розчистки – механічний (гусеничні екскаватори та бульдозери)

Існуюче озеро розташоване на території санаторію між містом Крижопіль та селом Ільївка –заплавна заболочена  рівнина,яка поросла деревами і чагарниками, що значно гальмує пропуск весняних повеней та літніх паводків. Частими є випадки раптового підняття рівня води та підтоплень.

Планова діяльність полягала в розчищенні озера з перенесенням відвалів вийнятого при розчищенні грунту в насип земляного полотна для влаштування греблі.

Було виконано наступний комплекс робіт: видалення дерев та кущів що потрапляють в зону розчистки,вивезення насипного грунту в запроектовані відвали,зняття шару рослинного грунту,влаштування греблі.

Метою проекту було відновлення гідрологічного стану водойми,відновлення прибережної структури ставу та відновлення екологічно сприятливого клімату в регіоні.

Відновлення гідрологічного стану водойми в селі Карабачин Брусилівського району

Спосіб розчистки – механічний (гусеничні екскаватори та бульдозери)

Характер живлення ставу – сніговий, дощовий, ґрунтовий

Русло – природна  замулена, відкрита дрена, яка виконує функції відведення фільтраційного потоку ставка, вод від танення снігу та зливових.

 Виконана розчистка русла з очищенням його від замулення, ширина русла по дну прийнята 5,0 м, довжина розчистки русла 876 м.

 Виконана очистка ставу від мулових наносів,яка знівелює випадки замору риби, отруєння тварин від ціанобактерій, тим самим покращиться санітарний стан водойми та прилеглих територій. Збільшиться економія коштів на усунення надзвичайних ситуацій з замором риби. Намиті території дозволять створити місця для відпочинку місцевого населення, яких на сьогоднішній день немає.

 Завданням даного проекту є відновлення гідрологічного режиму ставка, відродження та поліпшення його екологічного стану включаючи облаштування зони відпочинку.

Головною метою даного проекту є покращення екологічної ситуації в громаді, поліпшення умов проживання мешканців села Карабачин, підвищення привабливості території, забезпечення покращення рівня благоустрою та побуту населення.

ОЧИЩЕННЯ ВОДОЙМ ВІД МУЛУ
Будучи однією з провідних компаній в Україні, що пропонує послуги з очищення водойм, ми підтримуємо чудовий парк спеціалізованої техніки, якими керують одні з кращих машиністів в даній сфері.
Замовити
Чому варто вибрати нас?
Пунктуальність
Роботи виконуються в терміни
Надійність
Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин
Професіоналізм
З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання
Оптимальні ціни
Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг
Оренда і послуги спецтехніки
Адреса
Києво - Святошинський р-н, с. Святопетрівске, вул. Петропавлівська, 9

ЧАС РОБОТИ
Пн - Пт: 9:00 - 18:00 / Сб: 10:00 -17:00