УКРІПЛЕННЯ БЕРЕГА

Зміцнення берегів бетоном
Зміцнення берегів бетоном
Зміцнення берегів каменем
Зміцнення берегів каменем
Зміцнення берегів шпунтом
Зміцнення берегів шпунтом
Зміцнення берега по всій Україні
Природнє зміцнення вимагає щоб рослинність берега не віддалялася, так як коріння утримують структуру берега і об’єднують всі дрібні грунту, які легко змиваються. Тому, якщо на береговій лінії мало рослинності, то найкращим варіантом буде провести аналіз і профілактику міцності берега, що в майбутньому стане великою економією коштів і запобіжить ерозію берега в цілому.
Замовити
Чому варто вибрати нас?
Пунктуальність
Роботи виконуються в терміни
Надійність
Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин
Професіоналізм
З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання
Оптимальні ціни
Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг

Будівельна компанія Еверест БМ здійснює укріплення берега в Києві і по всій Україні. Ми використовуємо такі такі методи берегоукріплення в залежності від умов:

  • Укріплення берега шпунтом ПВХ
  • Укріплення берега габіонами
  • Укріплення берега шпунтом Ларсена
  • Укріплення берега ПВХ шпунтом
  • Берегоукріплення гидрофобным бетоном
  • Укріплення берегів природним камнем

Під впливом атмосфери берегова лінія водойми має властивість до руйнування. Ерозія грунтів є одним з найпоширеніших явищ руйнування берега. Захистом від руйнування берегової смуги є берегоукрепленіе. Наша компанія виробляє кілька видів робіт з укріплення берегової лінії як з природних так і з штучних матеріалів.

 

ЗМІЦНЕННЯ БЕРЕГА ШПУНТОМ ПВХ, ЛАРСЕНА

Берегоукріплювальні конструкції з шпунтов може монтуватися як ПВХ шпунтом, так і шпунтом Ларсена. Такий метод берегоукріплення є найефективнішим коли берега мають крутий кут залягання. Шпунт монтується «паз в паз» утворюючи суцільну стінку з одиночних елєментів. Занурення шпунта відбувається за допомогою спеціальної спецтехніки – вібропогружателя.

Перевагою берегоукріплення методом шпунтування є можливість повторного використання матеріалів. При проектуванні берегоукріплювальних конструкції з шпунта слід враховувати навантаження на грунти, атмосферні коливання, регіон і інші фактори.

ЗМІЦНЕННЯ БЕРЕГА ГАБІОНАМИ

Зміцнення берега габіонами є монтаж оцинкованих коробів з плетеного дроту, які з’єднаються між собою і заповнюються природним каменем. При закріпленні габіонів використовують спеціальні анкера які занурюють в грунт, що дозволяє убезпечити конструкцію від сповзання.

Після монтажу габіонної конструкції контур лінії берега зберігається протягом двох-трьох лет.Обично габіонні стінки вимагають мінімальної кількості підготовки підстави. Крім того, оскільки габіони забезпечують природний дренаж, то часто немає необхідності робити штучні дренажі.

Габіони також дозволяють і заохочують створення рослинності, і, використовуючи правильний тип наповнюють матеріалів, структури можуть безперешкодно зливатися з навколишнім їх середовищем.

Еверест БМ може запропонувати своїм клієнтам найбільш підходящий варіант, особливо в тих випадках, коли габіонні стінки використовуються в поєднанні з геосинтетичними тканинами.

Формуючи гнучку монолітну структуру, габіони можуть підтримувати повну структурну ефективність навіть на землі. Зроблені з високоміцної дротяної сітки, габіонні стінки витримують великі навантаження. У місцях, де сталева сітка вимагає захисту, ми можемо надати секції, які були зібрані з використанням гарячого оцинкованого сталевого дроту підвищеної міцності.

ЗМІЦНЕННЯ БЕРЕГА БЕТОНОМ

Зміцнення берега бетоном трудомісткий і дорогий процес. Марка бетону повинна відповідати вимогам гидрофобности. Застосування такого методу ефективно при спорудженні гідротехнічних споруд, таких як дамби, насосні станції, ГЕС та ін. Монтаж бетонних конструкцій для зміцнення здійснюється з берега спецтехнікою. Таке берегоукріплення ефективно виконувати на рухомих грунтах.

Бетонні паль, використовується в найрізноманітніших галузях цивільного будівництва, в тому числі для стабілізації набережній, будівництва підвальних стін, підземних переходів або підходів до тунелю, в наземних резервуарах і інших похованих структурах. Найбільш підходяща система залежить від ряду факторів, включаючи умови ґрунту та ґрунтових вод, збережену висоту, допустимі відхилення і обприскування, бажану геометрію стін і термін служби.

УКРІПЛЕННЯ БЕРЕГІВ КАМЕНЕМ

Зміцнення пологої берегової лінії великої протяжності виконують методом відсипання природним каменем. Розрахунок розміру призми залежить від кута нахилу і не перевищує двадцять градусів. Підготовка поверхні берега є ключовою роботою. Для того щоб не відбулося змішування кам’яної маси з грунтом слід забезпечити основу призми берега.

Захисним шаром між насипом каменю і грунтом може служити георешетка, геотекстиль і інші матеріали. Монтаж проводиться поетапно з використанням різних фракцій каменю. Камені доставляються автомобілями або баржами. Товщина шару берегоукріплення природним каменем визначається після розрахунків властивостей ґрунтів, природного походження водойми, кліматичних умов регіону.