Будівельна компанія Еверест БМ здійснює укріплення берега в Києві і по всій Україні. Ми використовуємо такі такі методи берегоукріплення в залежності від умов:
Під впливом атмосфери берегова лінія водойми має властивість до руйнування. Ерозія грунтів є одним з найпоширеніших явищ руйнування берега. Захистом від руйнування берегової смуги є берегоукрепленіе. Наша компанія виробляє кілька видів робіт з укріплення берегової лінії як з природних так і з штучних матеріалів.
Берегоукріплювальні конструкції з шпунтов може монтуватися як ПВХ шпунтом, так і шпунтом Ларсена. Такий метод берегоукріплення є найефективнішим коли берега мають крутий кут залягання. Шпунт монтується «паз в паз» утворюючи суцільну стінку з одиночних елєментів. Занурення шпунта відбувається за допомогою спеціальної спецтехніки – вібропогружателя.
Перевагою берегоукріплення методом шпунтування є можливість повторного використання матеріалів. При проектуванні берегоукріплювальних конструкції з шпунта слід враховувати навантаження на грунти, атмосферні коливання, регіон і інші фактори.
Зміцнення берега габіонами є монтаж оцинкованих коробів з плетеного дроту, які з’єднаються між собою і заповнюються природним каменем. При закріпленні габіонів використовують спеціальні анкера які занурюють в грунт, що дозволяє убезпечити конструкцію від сповзання.
Після монтажу габіонної конструкції контур лінії берега зберігається протягом двох-трьох лет.Обично габіонні стінки вимагають мінімальної кількості підготовки підстави. Крім того, оскільки габіони забезпечують природний дренаж, то часто немає необхідності робити штучні дренажі.
Габіони також дозволяють і заохочують створення рослинності, і, використовуючи правильний тип наповнюють матеріалів, структури можуть безперешкодно зливатися з навколишнім їх середовищем.
Еверест БМ може запропонувати своїм клієнтам найбільш підходящий варіант, особливо в тих випадках, коли габіонні стінки використовуються в поєднанні з геосинтетичними тканинами.
Формуючи гнучку монолітну структуру, габіони можуть підтримувати повну структурну ефективність навіть на землі. Зроблені з високоміцної дротяної сітки, габіонні стінки витримують великі навантаження. У місцях, де сталева сітка вимагає захисту, ми можемо надати секції, які були зібрані з використанням гарячого оцинкованого сталевого дроту підвищеної міцності.
Зміцнення берега бетоном трудомісткий і дорогий процес. Марка бетону повинна відповідати вимогам гидрофобности. Застосування такого методу ефективно при спорудженні гідротехнічних споруд, таких як дамби, насосні станції, ГЕС та ін. Монтаж бетонних конструкцій для зміцнення здійснюється з берега спецтехнікою. Таке берегоукріплення ефективно виконувати на рухомих грунтах.
Бетонні паль, використовується в найрізноманітніших галузях цивільного будівництва, в тому числі для стабілізації набережній, будівництва підвальних стін, підземних переходів або підходів до тунелю, в наземних резервуарах і інших похованих структурах. Найбільш підходяща система залежить від ряду факторів, включаючи умови ґрунту та ґрунтових вод, збережену висоту, допустимі відхилення і обприскування, бажану геометрію стін і термін служби.
Зміцнення пологої берегової лінії великої протяжності виконують методом відсипання природним каменем. Розрахунок розміру призми залежить від кута нахилу і не перевищує двадцять градусів. Підготовка поверхні берега є ключовою роботою. Для того щоб не відбулося змішування кам’яної маси з грунтом слід забезпечити основу призми берега.
Захисним шаром між насипом каменю і грунтом може служити георешетка, геотекстиль і інші матеріали. Монтаж проводиться поетапно з використанням різних фракцій каменю. Камені доставляються автомобілями або баржами. Товщина шару берегоукріплення природним каменем визначається після розрахунків властивостей ґрунтів, природного походження водойми, кліматичних умов регіону.