ВІБРОЗАНУРЕННЯ ШПУНТА ЛАРСЕНА

Віброзанурення шпунта

Комплексне зміцнення берегів шпунтом є одним із найбільш ефективних та доступних методів. Застосування спеціальної технології дозволяє надійно зміцнити берегову лінію, яка має стіни під крутим кутом. Шпунт Ларсена потребує використання спеціальної техніки. Відмінною особливістю даного методу зміцнення є можливість повторного застосування матеріалів, що використовуються.

Матеріали для облаштування та зміцнення берега

При виборі цієї технології берегоукріплення шпунтом здійснюється з використанням матеріалів спеціальної форми. Шпунт є профіль з металу, який має закруглені стінки. Також технологія Ларсен передбачає наявність спеціальних замків. За допомогою замкової системи здійснюється з'єднання панелей. Матеріали можуть випускатися як із металу, так і ПВХ. Останній різновид вважається найбільш довговічним і практичним в експлуатаційному плані. Форма профілю матеріалів візуально нагадує букву "U". Однак зміцнення берега може здійснюватись і іншими різновидами шпунта Ларсена.

На внутрішньому ринку є матеріали з профілем "Z", "L", "S" і "O". Застосування конкретного різновиду залежить від бажаних візуальних характеристик та особливостей берега. Розмір шпунтових елементів досить різноманітний. Розмірні параметри вибираються з урахуванням об'єкта. Великі панелі використовуються для зміцнення берегів портів та мостових конструкцій. Комплексне берегозміцнення шпунтом Ларсена вимагає дотримання спеціальної технології. Адже від правильності монтажу залежить результативність робіт. Тому фахівці приділяють велику увагу підбору матеріалів та спецтехніки для виконання поставлених завдань.

Технологія занурення шпунта Ларсена

Цілеспрямоване зміцнення берега шпунтом Ларсена може здійснюватися кількома способами. Сама технологія полягає у зануренні окремих шпунтових елементів у основу ґрунту біля берегової лінії. Послідовне з'єднання панелей дозволяє створити цільну несучу стіну, яка утримуватиме напливи грунтів і зможе перешкоджати руйнівному впливу води. Слід виділити 3 основні технології:
1. Забивання шпунта - передбачає використання спеціального обладнання у вигляді молота для забивання пальових або шпунтових елементів. Технологія застосовується для берега, що має високу стійкість до динамічних навантажень. Попередньо фахівці проводять дослідження місцевості, щоб визначити міру стійкості ґрунтової маси. При забиванні здійснюються інструментальні виміри ґрунтів.

2. Віброзанурення - опускання шпунта за допомогою вібраційних установок. Під впливом вібрації елементи опускаються основою грунту. Щоб знизити динамічні навантаження на ґрунт, фахівці починають забивку з найбільш віддалених ділянок. Винятком є ​​ґрунти зі слабкою несучою здатністю або глинисті типи берега.
3. Вдавлювання - технологія передбачає використання спеціальних установок з гідравлічним приводом, які здатні створювати високий тиск. Даний спосіб є найбільш щадним та безпечним.
Спеціальне зміцнення берега шпунтом ПВХ потребує проведення попередніх геологічних досліджень. Варто зазначити, що забивання елементів зміцнення здійснюється виключно вдень.

Ефективність зміцнення берега

Шпунтове зміцнення відноситься до категорії найбільш ефективних та надійних способів посилення берега. При максимальній довжині шпунтів до 35 метрів дані типи матеріалів вважаються досить практичними та довговічними. Правильно зроблене зміцнення може прослужити не менше 30-50 років. При цьому цей метод є найбільш доцільним щодо фінансових витрат.

Використання панелей ПВХ дозволяє повністю виключити потреби у періодичному профілактичному обслуговуванні лінії зміцнення. Технологія має велику популярність як у промисловому, так і у цивільному будівництві. Шпунти можуть використовуватись для зміцнення берегів невеликих озер або будь-яких штучних водойм.

ВІБРОЗАНУРЕННЯ ШПУНТА ЛАРСЕНА
Ціна шпунтового огорожі буде залежати від геологічних умов і глибини занурення. Для більш точної вартості зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв’язку і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом.
Замовити
Чому варто вибрати нас?
Пунктуальність
Роботи виконуються в терміни
Надійність
Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин
Професіоналізм
З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання
Оптимальні ціни
Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг
Оренда і послуги спецтехніки
Адреса
Києво - Святошинський р-н, с. Святопетрівске, вул. Петропавлівська, 9

ЧАС РОБОТИ
Пн - Пт: 9:00 - 18:00 / Сб: 10:00 -17:00