Розліснення земельних ділянок

Розліснення

Як правильно розкорчувати пні після спилу старого фруктового саду? З кожним днем це питання задає собі все більше людей, керівники агропідприємств, невеликі фермерські господарства та прості селяни. Адже земель для ведення сільського господарства залишається все менше, а старі розпайовані сади стоять без діла майже в кожному райцентрі України.

Наша компанія пропонує альтернативу. Ми виконуємо роботи з розліснення спецтехнікою провідних світових брендів. Маючи в своєму активі більше 30 одиниць гусеничної техніки, та 8 різних видів обладнання, компанія Еверест може якісно розкорчувати до 3 Га за зміну всього двома механізмами. Досвіду наших операторів при розлісненні може позаздрити будь-який механізатор.

Подрібнення пнів на паливну тріску (щепу)

Найбільш прогресивними в плані розкорчовки старих насаджень є Вінницька, Одеська, Житомирська, Черкаська, Чернігівська та Київська області. Та й ці регіони в технічному плані пасуть задніх, використовуючи в роботі застарілу техніку. Найбільш поширеним є спосіб корчування бульдозерами марок ДТ-75, Т-130.

 

Наша компанія пропонує альтернативу. Ми виконуємо роботи спецтехнікою провідних світових брендів. Маючи в своєму активі більше 30 одиниць гусеничної техніки, та 8 різних видів обладнання, компанія Еверест може якісно розкорчувати до 3 Га за зміну всього двома механізмами. Досвіду наших операторів при розлісненні може позаздрити будь-який механізатор.

Основними критеріями нашої роботи при рекультивації земель та корчуванні старих насаджень є: досід, швидкість, якість та професіоналізм. Звернувшись в компанію Еверест ви отримаєте родючі землі та нові можливості для свого агробізнесу.

Переробка деревини

Якісна нова техніка для розліснення та переробки деревини потреба часу. Ми пропонуємо модульну самохідну дробарку на гусеничному ходу яка може перемолоти до 30 пнів за годину.

Бункер дозволяє завантажувати одразу декілька пнів, що значно прискорює процес подрібнення та економить кошти Замовника. Щепа що утворюється в результаті подрібнення може використовуватися як паливо, або за 2-3 роки розкладається на органічне добриво. В залежності від діаметра пнів та стану ділянки розліснення продуктивність складає до 2 га за зміну.

Собівартість переробки та подрібнення пнів у декілька разів нижча в порівнянні з іншими технологіями утилізації. Наша технологія дозволяє у стислі терміни провести розліснення та підготовку ділянки для подальшої її експлуатації.

Розліснення територій по всій Україні
Ми виконуємо роботи з розліснення та корчування старих насаджень по всій Україні. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.
Замовити
Чому варто вибрати нас?
Пунктуальність
Роботи виконуються в терміни
Надійність
Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин
Професіоналізм
З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання
Оптимальні ціни
Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг
Оренда і послуги спецтехніки
Адреса
Києво - Святошинський р-н, с. Святопетрівске, вул. Петропавлівська, 9

ЧАС РОБОТИ
Пн - Пт: 9:00 - 18:00 / Сб: 10:00 -17:00