Промислове будівництво

Компанія «ЕВЕРЕСТ БМ» комплексно реалізує проекти виробничого та промислового призначення будь-якого типу: агропромислові комплекси, виробничих підприємств, фабрик, заводів, сільськогосподарських об’єктів, нежитлових споруд, складських та логістичних споруд;  земляні роботи і роботи нульового циклу; заливка фундаментів і паль, зведення збірних перекриттів та металоконструкцій; монтаж залізобетонних монолітних конструкцій; швидкомонтованих ангарних конструкцій і каркасних будівель; зведення посилених опорних вузлів; формування котлованів, дорожніх покриттів і комунікацій; допоміжних споруд різного призначення. Ми також надаємо всю необхідну спецтехніку і спорядження.

Багаторічний досвід в промисловому будівництві дає нам можливість реалізувати найскладніші проекти з урахування всіх побажань від Замовника.

Для отримання консультації щодо умов співпраці, або оцінки вашого проекту, зв’яжіться з нами зручним для вас способом

Будівництво промислових об'єктів

Промислове будівництво – один з основних напрямків роботи «ЕВЕРЕСТ БМ». Наша компанія розробляє і реалізує наступні об’єкти:

Заводи, фабрики, елеваторні цехи. «Контур Буд» зводить промислові об’єкти даного типу із застосуванням як швидкомонтованих конструкцій, так і капітальних традиційних технологій. Комплектація будівель включає всі необхідні інженерні системи, а також технологічне обладнання;

Логістичні центри та склади. Компанія «Контур Буд» виконує комплекс послуг замкнутого циклу проектних робіт і безпосереднім зведенням будівель із застосуванням швидкомонтованих конструкцій на основі металевого каркаса.

Агропромислові комплекси. Це будівельні споруди та модульні конструкції, що базуються на зведенні будівель сільськогосподарського призначення. В ході будівництва ми використовуємо сучасні технології і матеріали, які допомагають оптимізувати весь процес будівництва без зниження якості споруди;

Господарські об’єкти. Будівництво господарських об’єктів із застосуванням швидкомонтованих конструкцій на основі металевого каркаса з обшивкою сендвіч-панелями. Також ми використовуємо традиційні капітальні технології.

Будівництво промислових об'єктів в Україні
Ми виконуємо будівництво промислових об'єктів по всій Україні. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.
Замовити
Чому варто вибрати нас?
Пунктуальність
Роботи виконуються в терміни
Надійність
Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин
Професіоналізм
З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання
Оптимальні ціни
Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг
Оренда і послуги спецтехніки
Адреса
Києво - Святошинський р-н, с. Святопетрівске, вул. Петропавлівська, 9

ЧАС РОБОТИ
Пн - Пт: 9:00 - 18:00 / Сб: 10:00 -17:00